1. W środę święto św. Tomasza Apostoła
  1. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek modlimy się o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, zwłaszcza z naszej parafii. W piątek o godz. 16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu; indywidualna adoracja oraz okazja do spowiedzi. O godz. 17.50 Litania do Serca Pana Jezusa i wieczorna msza.
  1. Dziękuję bardzo za wszelkie prace na rzecz parafii. Bóg zapłać.
  1. W gablocie wisi plakat informujący o możliwości operacji zaćmy w ramach NFZ w szpitalu „MedPolonia” w Poznaniu. Proszę się zapoznać.
  1. W minionym tygodniu zmarła nasza parafianka śp. Małgorzata Ciepła z Chraplewa. Wieczny odpoczynek…..
  1. 90 Poznańska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę, podobnie jak w ubiegłym roku wyruszymy w 12 grupach. Pierwsza wyruszy grupa z Czarnkowa 3.07, następne grupy z Buku, Opalenicy i Grodziska Wlkp. 5.07, grupy poznańskie 6.07 i grupa z Leszna 7.07. Wszelkie informacje na stronie Internetowej pielgrzymka.archpoznan.pl Polecamy wszystkich pątników w modlitwie.

x. Konrad Jędrzejczak
proboszcz