1. Dzisiaj przed kościołem zbiórka do puszek na KUL i Szkoły Katolickie.
  1. Wspomnienie bł. Bogumiła patrona naszej Archidiecezji w poniedziałek.
  1. Nabożeństwa czerwcowe w łączności ze mszą świętą.
  1. Dziękuję za uczestnictwo w całej oktawie Bożego Ciała, za przygotowanie ołtarzy i procesji na zakończenie oktawy oraz mieszkańcom Pakosławia za przygotowanie uroczystości Serca Pana Jezusa. Dziękuję noszącym sztandary, feretrony, służbie liturgicznej, panom od baldachimu, Panu Jackowi, dziewczynkom, które sypały kwiatki, tzw. Marszałkom, Pani Teresie, Panu Zygmuntowi, Andrzejowi, Ryszardowi oraz Henrykowi za dostarczenie „brzózek” Wszystkim Bóg zapłać.
  1. Objazd chorych: Zygmuntowo, Chraplewo, Pakosław i Zgierzynka we wtorek od godz. 13.00; Brody, Turowo, Bródki i Niewierz w czwartek od godz. 9.30.
  1. W czwartek 13 dzień miesiąc zapraszam na nabożeństwo fatimskie przy grocie o godz. 20.30.
  1. Msza za zmarłych wspominanych w rocznych wymieniankach w piątek.
  1. Parafialny Dzień Chorych będzie 18 czerwca; o godz.15 msza św. potem kawa w salce w domu katolickim. Potrzebujemy 4 blachy placka na ten dzień, osoby chętne proszę o zgłaszanie się do mnie.
  1. Cała dokumentacja do prac renowacyjnych zewnętrznej elewacji kościoła została zakończona. Obecnie przygotowywane jest tzw. zapytanie ofertowe, które ukarze się na stronach internetowych Urzędu Gminy Lwówek i naszej parafii. Po dotrzymaniu wszelkich terminów prace powinny ruszyć we wrześniu.
  1. W minionym tygodniu zmarła nasza parafianka śp. Irena Nasiadek z Bródek. Wieczny odpoczynek….

x. Konrad Jędrzejczak
proboszcz