1. Dzisiaj Światowy Dzień Ubogich.
  1. Spotkanie Biblijne jutro, w poniedziałek, o godz.19.00.
  1. Msza za wstawiennictwem św. Jana Pawła II we wtorek.
  1. Dziękuję za wszystkie prace na rzecz parafii oraz za „coś dla ciała” przekazane na probostwo. Bóg zapłać.
  1. Za tydzień ostatnia niedziela roku liturgicznego Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Przed kościołem zbiórka do puszek na Arcybiskupie Seminarium Duchowne w Poznaniu.
  1. W minionym tygodniu zmarł nasz parafianin śp. Stanisław Norek z Niewierza, oraz ks. senior Jan Majchrzak, którego pogrzeb będzie we wtorek w Pniewach w kościele św. Wawrzyńca: o godz. 10.30 różaniec; o 11.00 msza pogrzebowa. Wieczny odpoczynek…
  1. Z myślą o przygotowaniu paczek świątecznych dla potrzebujących od przyszłej niedzieli z tyłu kościoła będzie wystawiony kosz, do którego można wrzucać artykuły spożywcze. Zbiórka będzie trwała do niedzieli 10 grudnia włącznie.

x. Konrad Jędrzejczak
proboszcz