1. Wszystkim Ojcom z racji Ich święta składamy najserdeczniejsze życzenia; opieki i czerpania wzoru ze św. Józefa.
  1. W poniedziałek, wtorek i środę nie będzie mszy świętych, także Biuro Parafialne nie będzie czynne.
  1. W sobotę Uroczystość św. Piotra i Pawła; zgonie z przepisami liturgicznymi wieczorna msze będzie z uroczystości, a składka przeznaczona na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
  1. Bardzo dziękuję Paniom z Caritasu za przygotowanie poczęstunku dla uczestników Dnia chorego oraz wszystkim ofiarodawcom placów i nie tylko… .
  1. Dziękuję także za wszelkie prace na rzecz parafii oraz za „coś” dla ciała przekazane na probostwo. Bóg zapłać.
  1. W minionym tygodniu zmarły nasze parafianki śp. Gabriela Pustkowiak z Bródek i śp. Barbara Janas z Niewierza. Wieczny opoczynek…
  1. Dzieciom, młodzieży, nauczycielom i pracownikom szkół życzymy dobrego wypoczynki i bezpiecznych wakacji przeżywanych razem z Bogiem.
  1. Zbliża się 90. Poznańska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Zapraszamy wszystkich chętnych na szlak pątniczy. Podobnie jak w ubiegłym roku wyruszymy w 12 grupach. Pierwsza z nich wyruszy z Czarnkowa 3.07, następnie grupy z Buku, Opalenicy i Grodziska Wlkp. 5.07, grupy poznańskie 6.07 i grupa z Leszna 7.07. Wszelkie informacje na stronie Internetowej pielgrzymka.archpoznan.pl