1. Dzisiaj przed kościołem zbiórka do puszek na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie.
  1. Roraty w tym tygodniu w poniedziałek, wtorek, środę i piątek o godz. 18.00.
  1. Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP w czwartek. Msza o godz. 8.00 taca przeznaczona na biedne kościoły.
  1. Świece Caritas wigilijne dzieło pomocy dzieciom w cenie: małe po 10 PLN, duże po 20 PLN tak samo opłatki wigilijne do nabycia w kruchcie kościoła przez cały tydzień. Ofiary proszę wrzucać do skarbony przy kracie. Jeżeli ktoś potrzebuję większą ilość opłatków na różne spotkania proszę się zgłosić na probostwo.
  1. Msza za zmarłych wspominanych w rocznych wymieniankach w piątek.
  1. Dziękuję za wszelkie prace na rzecz parafii oraz za „coś” dla ciała przekazane na probostwo. Dziękuję także wszystkim za udział w Odpuście; dziękuję także służbie liturgicznej, paniom niosącym feretrony, pocztom sztandarowym, panom od baldachimu, strażakom oraz firmie Karmazyn. Bóg zapłać.
  1. Spotkanie Biblijne będzie w poniedziałek 12 grudnia o godz. 19.00 w salce na probostwie. Zapraszam.
  1. Rodzice dzieci klas III będą mogli zamawiać alby komunijne oraz medaliki i świece w środę 7 grudnia o godz. 17.00 w salce na probostwie. Firma prosi o wpłatę całości kosztów 190PLN przy zamówieniu. Proszę być dzieckiem, aby pobrać wymiary.
  1. W poniedziałek biuro parafialne nie będzie czynne.